Найпростіший спосіб досягати бажаного — це бажати того, що не вимагає особливих зусиль для реалізації. Але якщо підійти до цього питання серйозно, то реалізація поставлених цілей залежить від уміння правильно і точно сформулювати завдання і розставити пріоритети.
Повірте, що мета життя — це не те, що потрібно берегти в своїй голові! Мету треба випускати на волю і прикладати всі зусилля на для її реалізації, а після реалізації — ставити собі іншу мету.
Що для цього потрібно? У нас всього три поради, щоб ваші цілі не переходили з вами у вічність:
- Обмежуйте кількість цілей, яких хочете досягти. Кожна дія вимагає концентрації. А сконцентруватися на багатьох цілях одночасно практично неможливо!
- Те, чого ви бажаєте, має бути конкретним і вимірюватися. Неправильно ставити собі за мету схуднути! Треба запланувати, на скільки кілограмів ви схуднете до конкретного часу. Також зверніть увагу, що бажання повинні бути якомога більш наближені до реальності. При плануванні конкретики враховуйте свої можливості, соціальні обставини, природні умови і ряд інших факторів, від яких буде залежати ваш успіх.
- Всьому свій час! Потрібно визначити час за яке/до якого ви повинні досягти мети. Бажано, щоб це був кінець місяця, кінець кварталу, кінець року. Підійдуть видатні та святкові для вас дати. Термін виконання запланованого потрібно позначити в календарі або записати в щоденник.
Головна порада — визначтеся з цілями і ДІЙТЕ! Пам’ятайте, що реалізація маленьких цілей — гарантія великого успіху!