Вас звільнили. Ви переживаєте духовну, моральну, емоційну, фізичну… кризу. Навіть неважливо, чому Вас звільнили, просто вчора ще було безліч дипломів, подяк, а сьогодні цього нічого немає. Для Вас зараз найважчим завданням є пережити цей момент. Але як?

Поради
- Займіться фізичною працею. Те, що за допомогою фізичних навантажень можна зняти стрес, відомо кожному. Можна виконувати різні вправи вдома або в стінах тренажерного залу. Необхідний для вправ спортінвентар можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині.
Головне в цій справі — регулярно займатися і обов’язково в один і той же час. Якщо робити вправи вранці, то це допоможе Вам бути в тонусі цілий день. - Займіться особистими фінансами. Сімейне щастя полягає в благополуччі і правильному обліку та розпорядженні фінансами. Тому не лінуйтеся і займіться цим, в цього Вам допоможе Інтернет, в ньому є величезна кількість сайтів і програм на цю тему. У період безробіття вести облік особливо важливо. Але це не означає, що треба ставати жадібним і зовсім не витрачати гроші.
- Намагайтеся скоротити витрати. Намагайтеся не купувати непотрібних Вам речей. Перед тим як йти в магазин, складайте список необхідних Вам речей, щоб не накупити зайвого. Постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок, якщо такі є, це допоможе скоротити витрати, і поліпшити здоров’я.
- Займіться навчанням. Якщо Вас звільнили, значить, з’явилася маса вільного часу. Не лінуйтеся, саме час подумати, ким Ви будете надалі, і піти на семінари та тренінги. Більше читайте!
- Не сумуйте! Не треба відразу ж падати в депресію і думати, що Ви гірші за інших. Ні, це неправильно. Згадайте всі свої досягнення та успіхи, покладіть грамоти на видному місці. Це підвищить самооцінку. Поставте для себе нову мету і прагніть досягти її. Не забувайте записувати Ваші щоденні успіхи в блокнот і читати їх.
- Спілкуйтеся з людьми. Сидячи вдома і переживаючи, дуже легко впасти в депресію. Тому намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі і спілкуватися з людьми, вони завжди Вам допоможуть і підтримають.
- Спілкуючись з людьми, шукайте роботу.Після звільнення треба першим же ділом взятися за складання резюме або коригування старого. У ньому повинні бути всі Ваші досягнення. Помістіть його скрізь, де можна, і на Вашу кандидатуру обов’язково звернуть увагу.
- Складіть план дій. У будь-якій справі допомагає добре продуманий і пророблений план, це, можна сказати, половина справи. Передбачте в ньому такі дрібні деталі, як навчання, освіта…
- Мотивуйте себе. Найголовніше не перестарайтеся. Робіть звичні й приємні Вам дрібниці, а потім переходьте до дійсно важливих справ. Для підвищення мотивації, почитайте біографію успішних людей планети, і Ви побачите, що нічого не давалося легко, у всіх були свої складнощі. І всі вони їх подолали.
- І найголовніше, почніть свою справу. Адже відомо давно, що звільнення — хороший привід почати свою справу. Головне не бійтеся, прагнете, ставте мету і досягайте її. Ви зробите це! Головне визначитися в тому, що саме Ви будете робити. І все буде добре!
Ніколи не впадайте у відчай, якщо Вас звільнили, і завжди йдіть вперед. Що не робиться — все на краще!