Чи корисний березовий сік?

Всі хвалять березовий сік — і від того він лікує, і від цього ... Чи справді це така «панацея»?

Березовий сік — це багате джерело цукру, різних вітамінів і мікроелементів. У його складі багато органічних кислот, дубильних речовин, мінералів, заліза, калію, кальцію, глюкози, фруктози, фітонцидів.

Збір березового соку

Дослідження показали, що прийом однієї склянки березового соку на день протягом 2–3 тижнів (краще випивати три рази на день по склянці за пів години до їжі) допомагає організму подолати весняну слабкість, авітаміноз, неуважність, втому і депресію.

Також вживання березового соку сприяє розщепленню каменів у сечовому міхурі і нирках, очищенню крові, посиленню обмінних процесів. Корисно пити цей сік при виразці шлунка, захворюваннях печінки, дванадцятипалої кишки, жовчного міхура, зниженій кислотності, радикуліті, ревматизмі, артриті, бронхіті, туберкульозі, цинзі, головних болях і навіть венеричних захворюваннях.

Березовий сік підвищує опірність організму до простудних, інфекційних і алергічних захворювань, надає сечогінну, протипухлинну дію. Також соком берези корисно протирати шкіру при екземі, вуграх, зволоження і очищення сухої шкіри. А ще березовим соком можна мити волосся при лупі, для посилення їх росту, появи блиску і м’якості.

Протипоказаний березовий сік тим, у кого алергія на пилок берези. Не слід пити березовий сік холодним — застуда забезпечена.
Pytannya.com
Коментарі: 0
  1. Степан

    Я вважаю що березовий сік дійсно дуже корисний, справа в тому що він не містить ніяких барвників та інших шкідливих речовин. А ще він дуже смачний якщо з нього приготувати квас. Для приготування такого квасу вам потрібно лише Березовий сік, сушка, та інші сухофрукти і ємність де все це буде бродити (Я беру для бродіння 20 літрові бутлі з під води).

Додати коментар